Michał Wilk Krzemiński

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gdańsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Akredytowany egzaminator VCC, Trener biznesu i nauczyciel języka angielskiego oferuje zajęcia indywidualne na każdym poziomie zaawansowania (a1 - c2).
Przygotowuję do matury, certyfikatów FCE, CAE, CPE. Jako trener szybkiego czytania, w toku zajęć zapoznaję kursantów również z mnemotechnikami, sposobami przyspieszonej nauki oraz skutecznego zapamiętywania.W ofercie także kursy konwersacyjne oraz dla osób planujących wyjazd za granicę. Zapewniam materiały dydaktyczne. Oferuję zniżki przy wykupieniu większej liczby godzin. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Michał Wilk Krzemiński
Prusa 5
83-200 Starogard Gdański
NIP: 123-489-67-33

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 12.2014
Uniwersytet Gdański
Nauczyciel kontraktowy
filologia angielska
10.2015 - 05.2016
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
trener biznesu
10.2016 - 12.2021
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Magister
kompozycja; kompozycja muzyki filmowej
10.2018 - aktualnie
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
zarządzanie; coaching w biznesie
Kursy i szkolenia
.
Kurs języka włoskiego na poziomie A2
02.2012
CPE
12.2015
Kurs szybkiego czytania i technik pamięci
10.2018
Warsztaty kompozycji muzyki filmowej
06.2020
Konwersatorium specjalistycznego języka niemieckiego
07.2021
Kurs Mistrzowski ws. muzyki filmowej na Musica Riva Festival
08.2021
Kurs orkiestrowo-dyrygencki dla kompozytorów
Doświadczenie
10.2012 - aktualnie
lektorat j. angielskiego
10.2016 - aktualnie
szkolenia biznesowe w j. angielskim
10.2016 - aktualnie
kompozycja
06.2017 - aktualnie
szybkie czytanie
08.2018 - aktualnie
język angielski
przeprowadzanie egzaminów z j. angielskiego na poziomie A1 - C2
01.2022 - aktualnie
Makin' Music
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Grzesiek T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2022

Michał to znakomity pedagog. Jestem jego studentem od kilku miesięcy i nauczyłem się naprawdę sporo praktycznych rzeczy. Pisanie muzyki idzie mi szybciej i lepiej - przerobiliśmy dużo z instrumentacji i techniki komponowania. Mam na koncie już parę utworów od tego czasu. Lekcje naprawdę warte swojej ceny. Polecam nauczyciela.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Fajne zajęcia, dobra atmosfera, motywacja. Wymagający ale skuteczny pedagog. Od 3 miesięcy ucze się komponowania pod jego okiem. Jestem po II st. szkoły muzycznej i dzięki lekcjom z Michalem wiem czego i jak mam się uczyć, żeby pisać lepsze kawałki. Przerabiamy ciekawe tematy - harmonia nie tylko klasyczna, orkiestracja, produkcja w dawach, analizujemy znane i sprawdzone rzeczy z muzyki filmowej, klasykę, co kto lubi. Dostaję linki do filmików i kursów, bardzo to pomocne.
Bardzo na tak, polecam jeśli chcesz komponować od podstaw albo rozwinąć warsztat.

Makin' Music

Piotrze, dziękuję bardzo za opinię i rad jestem, że mogę pomóc. :) Działajmy dalej i życzę samych sukcesów na Twojej twórczej drodze!

avatar
Mirka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Bardzo polecam lekcje u P. Michała - uczę się u niego kompozycji i pomimo braku formalnego wykształcenia muzycznego nie mam problemu z nadążaniem za materiałem, a co najważniejsze - powoli zaczynam próbować sama i są pierwsze efekty! Lekcje są ciekawe, w fajnej atmosferze, uczę się zdalnie (COVID), ale zajęcia są w pełni interaktywne. Podoba mi się też fakt, że p.Michał jest bardzo praktycznym nauczycielem, zachęca i wspiera,żeby z muzyka od razu wyjść "do ludzi" i daje dużo porad odnośnie nie tylko kompozycji, ale instrumentacji, udźwiękowienia, potrzebnych programów komputerowych. W pełni zasłużone 5 gwiazdek!

Makin' Music

Mirka, to sama radość! Cieszę się, że wspólnie pracujemy i tworzymy mnóstwo wspaniałych rzeczy. :) Najlepszości!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Od roku uczę się kompozycji pod okiem Michała i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nim jako z pedagogiem. Chociaż tworzę zupełnie inną muzykę, głównie elektroniczną i rockową, to techniki komponowania, przykłady i inspiracje są dla mnie bezcenne. Przy okazji bardzo dusza człowiek. Serdecznie polecam wszystkim chcącym zacząć komponować od podstaw nawet nie po szkole muzycznej. Marcin

Makin' Music

Marcinie, twórz i dalej rozwijaj tak pięknie swój talent. Niech Ci nie brakuje pomysłów i energii do komponowania! Pozdrawia pedagog!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Mam przyjemność uczyć się u Pana Michała kompozycji muzyki od roku i śmiało mogę powiedzieć, że nigdy nie spotkałam na mojej drodze edukacyjnej tak niesamowitego nauczyciela. Ma przeogromną wiedzę, którą dzieli się w sposób lekki, praktyczny, przystępny i dopasowany do poziomu. Z niesamowitą uwagą wsłuchuje się we wrażliwość muzyczną ucznia i pomaga się jej rozwijać bez zbędnych "podręcznikowych" ograniczeń i bez oceniania. U Pana Michała uczeń ma możliwość nauki we własnym tempie i na własnym materiale muzycznym, przez co proces ten jest bardzo ciekawy i angażujący. Pisanie muzyki orkiestrowej, filmowej czy jakiejkolwiek innej przestaje być niedoścignionym marzeniem i staje się czymś całkowicie osiągalnym. Z dużą radością czekam na cotygodniowe zajęcia, ponieważ, wraz z miło spędzonym czasem, otrzymuję na nich porcję wspaniałych praktycznych narzędzi, personalne wskazówki, inspirację, zachęcające słowa, wiedzę o procesie twórczym, odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i przede wszystkim efekty - własne utwory. Bardzo polecam lekcje z Panem Michałem - zwłaszcza tym, którym ówczesne doświadczenia edukacyjne odebrały wolność i przyjemność muzycznej twórczości lub wiarę we własny talent!

Makin' Music

Gosia, jestem niezmiernie wdzięczny za Twoją opinię! Współpraca z Tobą to ogromna przyjemność. Rozwijaj talent, pisz i dziel się muzyką ze światem. :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2020

W poprzednim roku szkolnym zapisałam się do p. Michała na zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z angielskiego. Korzystałam najpierw stacjonarnie, potem zdalnie. Jestem bardzo zadowolona z wyników i ze współpracy. Rzetelny i niezawodny nauczyciel. Polecam mocno wszystkim. M.

Makin' Music

Magda, bardzo dziękuję. Gratuluję matury i podjęcia studiów. Pozdrawiam i życzę Ci dalszych sukcesów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.