Michał Wilk Krzemiński

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka100 - 120 / 60 min

Michał Wilk Krzemiński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Chcesz zacząć tworzyć własną muzykę? A może już ją tworzysz i chcesz wnieść do niej coś nowego i oryginalnego? Kochasz grać i szukasz sposobu jak to zapisać i przekuć w dobry utwór? Jeśli tak, to moje zajęcia są dla Ciebie!

Obojętnie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką, czy pragniesz rozwinąć swoje umiejętności w komponowaniu własnych utworów, zawsze warto wzbogacać swój warsztat o elementy takie jak:

  • kształcenie słuchu - żeby łatwiej przekuć to, co gra Ci w duszy w nuty;
  • harmonię - żeby Twoje utwory były bogate w rozmaite akordy;
  • formę - żeby to, co tworzysz było przejrzyste, czytelne i uporządkowane;
  • kontrapunkt - żeby posmakować polifonii Bacha i nie tylko;
  • instrumentację - żeby w Twoich kompozycjach mogła zabrzmieć potężna orkiestra;
  • aranżację  - jeśli chcesz opracować swój własny lub ulubiony utwór na określony skład, 
  • elementy produkcji - żebyś potrafił / potrafiła zarejestrować swoją muzykę i przygotować dobre demo, symulację, nagranie, mock-up;
  • techniki kompozytorskie - żeby wzbogacić paletę swoich umiejętności o nowe rozwiązania twórcze!

Oprócz tego mogę zaproponować Ci podstawy realizacji VST - wprowadzenie do pracy z instrumentami wirtualnymi, oprogramowaniem Digital Audio Workstation (Cubase), programami edytorskimi (Sibelius).
Chętnie polecę Ci playlistę wspaniałej i interesującej muzyki symfonicznej, filmowej, game-music i inne rzeczy, o których niekoniecznie usłyszysz w szkole muzycznej.

Niezależnie, czy uczysz się samodzielnie, czy w ognisku muzycznym, w szkole muzycznej, czy nawet na studiach muzycznych, serdecznie Cię zapraszam na:
- indywidualne zajęcia online , podczas których dostosuję program naszej pracy do Twoich potrzeb
- naukę w swobodnej atmosferze przy wykorzystaniu autorskich materiałów przygotowanych w oparciu o najnowsze kursy teorii muzyki, kompozycji i produkcji
- omówienie Twoich utworów i propozycje, jak możesz je jeszcze rozwinąć
- inspirującą przygodę z piękną muzyką!
Jeśli trzeba, zaczniemy od podstaw!

A może chcesz popracować nad konkretnym przedmiotem lub potrzebujesz pomocy z rozwiązaniem określonego zadania / problemu?
Zgłoś się, chętnie Ci pomogę, jeśli tylko będę w stanie!

Jestem czynnym kompozytorem muzyki elektronicznej, filmowej oraz do gier komputerowych, absolwentem kompozycji na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Swoje umiejętności w zakresie pracy z muzyką filmową rozwijam m. in. pod okiem Jana A. P. Kaczmarka i Marca Jovani (USA). Dwukrotnie uczestniczyłem w warsztatach kompozytoreskich u Adama Sztaby. Tworzę utwory symfoniczne, chóralne, kameralne i elektroniczne. 
Współpracuję z twóracmi gier i filmów w Polsce i za granicą. Z moim dorobkiem możesz zapoznać się m.in. na moim kanale Youtube.

Mogę pochwalić się już kilkuletnim doświadczeniem dydaktycznym podpartym przygotowaniem pedagogicznym na studiach.
Zaufali mi moi wspaniali studenci, którzy komponują i nagrywają swoje kompozycje, od elektroniki do orkiestry symfonicznej. Z radością polecam wszystkim zapoznanie się z ich dorobkiem.

Serdecznie wszystkich zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 12.2014
Uniwersytet Gdański
Nauczyciel kontraktowy
filologia angielska
10.2015 - 05.2016
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
trener biznesu
10.2016 - 12.2021
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Magister
kompozycja; kompozycja muzyki filmowej
10.2018 - aktualnie
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
zarządzanie; coaching w biznesie
Kursy i szkolenia
02.2012
CPE
12.2015
Kurs szybkiego czytania i technik pamięci
06.2020
Konwersatorium specjalistycznego języka niemieckiego
07.2021
Kurs Mistrzowski ws. muzyki filmowej na Musica Riva Festival
Doświadczenie
10.2012 - aktualnie
lektorat j. angielskiego
10.2016 - aktualnie
szkolenia biznesowe w j. angielskim
10.2016 - aktualnie
kompozycja
06.2017 - aktualnie
szybkie czytanie
08.2018 - aktualnie
język angielski
przeprowadzanie egzaminów z j. angielskiego na poziomie A1 - C2

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Grzesiek T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2022

Michał to znakomity pedagog. Jestem jego studentem od kilku miesięcy i nauczyłem się naprawdę sporo praktycznych rzeczy. Pisanie muzyki idzie mi szybciej i lepiej - przerobiliśmy dużo z instrumentacji i techniki komponowania. Mam na koncie już parę utworów od tego czasu. Lekcje naprawdę warte swojej ceny. Polecam nauczyciela.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Fajne zajęcia, dobra atmosfera, motywacja. Wymagający ale skuteczny pedagog. Od 3 miesięcy ucze się komponowania pod jego okiem. Jestem po II st. szkoły muzycznej i dzięki lekcjom z Michalem wiem czego i jak mam się uczyć, żeby pisać lepsze kawałki. Przerabiamy ciekawe tematy - harmonia nie tylko klasyczna, orkiestracja, produkcja w dawach, analizujemy znane i sprawdzone rzeczy z muzyki filmowej, klasykę, co kto lubi. Dostaję linki do filmików i kursów, bardzo to pomocne.
Bardzo na tak, polecam jeśli chcesz komponować od podstaw albo rozwinąć warsztat.

Michał Wilk Krzemiński

Piotrze, dziękuję bardzo za opinię i rad jestem, że mogę pomóc. :) Działajmy dalej i życzę samych sukcesów na Twojej twórczej drodze!

avatar
Mirka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Bardzo polecam lekcje u P. Michała - uczę się u niego kompozycji i pomimo braku formalnego wykształcenia muzycznego nie mam problemu z nadążaniem za materiałem, a co najważniejsze - powoli zaczynam próbować sama i są pierwsze efekty! Lekcje są ciekawe, w fajnej atmosferze, uczę się zdalnie (COVID), ale zajęcia są w pełni interaktywne. Podoba mi się też fakt, że p.Michał jest bardzo praktycznym nauczycielem, zachęca i wspiera,żeby z muzyka od razu wyjść "do ludzi" i daje dużo porad odnośnie nie tylko kompozycji, ale instrumentacji, udźwiękowienia, potrzebnych programów komputerowych. W pełni zasłużone 5 gwiazdek!

Michał Wilk Krzemiński

Mirka, to sama radość! Cieszę się, że wspólnie pracujemy i tworzymy mnóstwo wspaniałych rzeczy. :) Najlepszości!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Od roku uczę się kompozycji pod okiem Michała i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nim jako z pedagogiem. Chociaż tworzę zupełnie inną muzykę, głównie elektroniczną i rockową, to techniki komponowania, przykłady i inspiracje są dla mnie bezcenne. Przy okazji bardzo dusza człowiek. Serdecznie polecam wszystkim chcącym zacząć komponować od podstaw nawet nie po szkole muzycznej. Marcin

Michał Wilk Krzemiński

Marcinie, twórz i dalej rozwijaj tak pięknie swój talent. Niech Ci nie brakuje pomysłów i energii do komponowania! Pozdrawia pedagog!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Mam przyjemność uczyć się u Pana Michała kompozycji muzyki od roku i śmiało mogę powiedzieć, że nigdy nie spotkałam na mojej drodze edukacyjnej tak niesamowitego nauczyciela. Ma przeogromną wiedzę, którą dzieli się w sposób lekki, praktyczny, przystępny i dopasowany do poziomu. Z niesamowitą uwagą wsłuchuje się we wrażliwość muzyczną ucznia i pomaga się jej rozwijać bez zbędnych "podręcznikowych" ograniczeń i bez oceniania. U Pana Michała uczeń ma możliwość nauki we własnym tempie i na własnym materiale muzycznym, przez co proces ten jest bardzo ciekawy i angażujący. Pisanie muzyki orkiestrowej, filmowej czy jakiejkolwiek innej przestaje być niedoścignionym marzeniem i staje się czymś całkowicie osiągalnym. Z dużą radością czekam na cotygodniowe zajęcia, ponieważ, wraz z miło spędzonym czasem, otrzymuję na nich porcję wspaniałych praktycznych narzędzi, personalne wskazówki, inspirację, zachęcające słowa, wiedzę o procesie twórczym, odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i przede wszystkim efekty - własne utwory. Bardzo polecam lekcje z Panem Michałem - zwłaszcza tym, którym ówczesne doświadczenia edukacyjne odebrały wolność i przyjemność muzycznej twórczości lub wiarę we własny talent!

Michał Wilk Krzemiński

Gosia, jestem niezmiernie wdzięczny za Twoją opinię! Współpraca z Tobą to ogromna przyjemność. Rozwijaj talent, pisz i dziel się muzyką ze światem. :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2020

W poprzednim roku szkolnym zapisałam się do p. Michała na zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z angielskiego. Korzystałam najpierw stacjonarnie, potem zdalnie. Jestem bardzo zadowolona z wyników i ze współpracy. Rzetelny i niezawodny nauczyciel. Polecam mocno wszystkim. M.

Michał Wilk Krzemiński

Magda, bardzo dziękuję. Gratuluję matury i podjęcia studiów. Pozdrawiam i życzę Ci dalszych sukcesów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.